Azərbaycan Premyer Liqasının XXVIII tur matçında üz-üzə gələcək "Neftçi" və "Araz-Naxçıvan" komandalarının start heyətləri açıqlanıb. Sportnet.az ilk "11-liy"i təqdim edir:
“Neftçi”: 93. Rza Cəfərov (k) 10. Filip Ozobiç 3. Höccət Haqverdi 19. Azər Salahlı 4. Elvin Camalov 14. Edvin Kuç 99. Ervin Koffi 44. Yuri Matias 24. Mustafa Sek 9. Bassala Sambu 18. Ryonosuke Ohori
Ehtiyat oyunçular: 1. Emil Balayev 30. Rustam Samigullin 17. Rəhman Hacıyev 90. Ramil Şeydayev 13. Emil Səfərov 91. Ağadadaş Salyanski 47. Murad Məmmədov 6. Rafael Quzzo 23. Robert Bauer 22. Dembo Darbo 77. Yeqor Boqomolski 11. Aleks Fernandes
Baş məşqçi: Samir Abasov
“Araz-Naxçıvan”: 12. Kristian Avram 5. Qara Qarayev 34. Urfan Abbasov (k) 2. Slavik Alxasov 7. Ülvi İsgəndərov 16. Ramon Maçado 29. Vanderson Melo 17. İssuf Paro 23. Nuno Rodriqes 4. İqor Ribeyro 10. Bernardo Dias
Ehtiyat oyunçular: 94. Tərlan Əhmədli 6. Vadim Abdullayev 26. Ömər Buludov 22. Elçin Mustafayev 20. Turan Vəlizadə 11. Bayraməli Qurbanov 71. Sənan Ağalarov 21. Sezar Meza Kolli 8. Karlos Jatoba 9. Əyyub Allaş
Baş məşqçi: Elmar Baxşıyev
Qeyd edək ki, bu gün "Neftçi Arena"da keçiriləcək oyun saat 16:45-də başlanacaq.