Sportnet.az Azərbaycan Premyer Liqasının XXVIII tur matçında üz-üzə gələcək "Kəpəz" və "Səbail" komandalarının start heyətlərini təqdim edir...
“Kəpəz”: 1. Rojerio Santos 2. İlkin Qırtımov (k) 7. Ehtiram Şahverdiyev 12. Turan Manafov 5. Rauf Hüseynli 26. Valdemar Almeyda 9. Luis Paçu 29. Dioqo Verdaska 28. Rati Ardazişvili 3. Mahamadu Ba 88. Şevroni Mabatşoev
Ehtiyat oyunçular: 22. Məmməd Hüseynov 18. Elgün Bayramov 99. Əli Səmədov 70. Nicat Süleymanov 8. Elmir Tağıyev 6. Nemət Musayev 21. Camal Cəfərov 17. Ümid Səmədov 19. Sadiq Şəfiyev 78. Yeqor Xvalko 11. Trent Buhagiar 10. Karim Lkoça
Baş məşqçi: Azər Bağırov
“Səbail”: 12. Əlirza Müştəbazadə 22. Mirabdulla Abbasov 74. Yusif Nəbiyev (k) 77. Fərid Nəbiyev 20. Mert Çelik 11. Rüfət Abdullazadə 83. Nihad Quliyev 3. Dmitro Litvin 4. Marko Nikoliç 7. Madi Queta 5. Gitay Sofir
Ehtiyat oyunçular: 1. Hüseynəli Quliyev 25. Nicat Məmmədzadə 18. Süleyman Əhmədov 19. Samir Abdullayev 16. Emin Rüstəmov 97. Oruc Məmmədov 88. Hacıəli Şirəliyev 10. David Qomis 44. Amir Bilali 99. İnnosent Nşuti
Məşqçi: Elvin Məmmədov
Qeyd edək ki, bu gün Tovuz şəhər stadionunda keçiriləcək "Kəpəz" - "Səbail" oyunu saat 16:00-da başlanacaq.