Sportnet.az Azərbaycan Premyer Liqasının XXI tur matçında üz-üzə gələcək "Sabah" və "Kəpəz"in start heyətlərini təqdim edir:
“Sabah”: 92. Stas Pokatilov (k) 10. Aleksey İsayev 5. Rəhman Daşdəmirov 9. Xəyal Əliyev 21. Velko Simiç 40. İqor Noqeyra 80. Akim Zedadka 70. Cesse Sekidika 27. Timoteuş Puxaç 13. İvan Lepiniça 19. Aron Maluda
Ehtiyat oyunçular: 55. Nicat Mehbalıyev 94. Rəvan Mirzəmmədov 17. Tellur Mütəllimov 2. Amin Seydiyev 6. Abdulax Xaybulaev 89. Cəfər Muxtarov 20. Coy Lens Mikels 11. Kahim Parris 7. Umarali Raxmonaliyev 83. Stefen Ende
Baş məşqçi: Valdas Dambrauskas
“Kəpəz”: 33. Yusif İmanov 7. Ehtiram Şahverdiyev 5. Rauf Hüseynli 88. Şakir Seyidov 9. Luis Paçu 29. Dioqo Verdaska (k) 24. Olavale Onanuqa 12. Mahamadu Ba 14. Adama Fofana 4. Mate Abuladze 10. Ryonosuke Ohori
Ehtiyat oyunçular: 22. Məmməd Hüseynov 81. Elgün Bayramov 99. Əli Səmədov 77. Fərid Nəbiyev 17. Ümid Səmədov 20. Elcan Əbilov 23. Fərid Kələntərov 66. Arzu Atakişiyev 21. Sadiq Şəfiyev 30. Ruslan Quliyev
Baş məşqçi: Azər Bağırov
Qeyd edək ki, bu gün "Bank Respublika Arena"da keçiriləcək oyun saat 17:00-da başlanacaq.